Eve Attığı Kızı Tokatlayıp Sakso Çektiren Kro [VIDEO] – Periscope Türk İfşa Videoları

Video veya Resim Aşağıdadır

İfşa sonrası gerçekten bir kadın sesi duymak istiyorsan hemen ara! 00237800094
00237800094


Bize destek için ilk video playerinden ifşa videoları izleyin...!!

BEYLER ŞU KRO BİLE BU KIZA SAKSO ÇEKTİRİP SİKEBİLİYORSA SİZ GİDİN KENDİNİZİ DAMDAN AŞAĞI ATIN AMK. BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM.


9 comments on “Eve Attığı Kızı Tokatlayıp Sakso Çektiren Kro [VIDEO] – Periscope Türk İfşa Videoları

  1. lan bu kız kim biliyonuz mu hani facebook canlı yayında intihar eden adam vardıya iişte bu kıız yüzünden vurdu kendini ya :( bu kız o vallllahi yemnnedrmm bu kız :(((

  2. dünyada ne çok o.ç var yazık lan ergenlik çağındaki kızları kullanarak onların gururuyla oynayıp bi de ifşa etmek

  3. Hayat bu işte kime güleceği beli olmaz.. Ama sanırsam kızın iqsü düşük yani beyinde sorun var. Bu oçta kullanıyor işte

    1. Aynen amk.Hayat bu kime güleceği belli olmuyor… Takmamak gerek.Ne adamlar ne kızları götürüyor.Beynin de sorun var mı yok mu bilinmez ama bana kalırsa da var çünkü aklı başında olan canlı yayında böyle bir mallık yapmaz.Zaten şu bir gerçek ki genelleme yapmıyorum ama kızların büyük bir çoğunluğu bunun gibi şerefsiz piçlerden hoşlanıyor.Böyle oçlarda bunu bildiğinden kullanıyor böyle kızları… Amk şerefsizleri.

      Ek olarak; Beynin de sorun olmasa ve zeka seviyesi düşük olmasa zaten canlı yayında böyle bir şey yapmaz demiştim ulan haydi yaptı diyelim en azından yüzünü böyle göstermez , çekme falan der , gizlemeye çalışır.Zaten kızın konuşmalarından belli nasıl bir beynine ve zeka seviyesine sahip olduğu.Orospu evladı da kandırmış kullanıyor işte. 22 yaşında diyor , size ne yaşımdan diyor iş görüyorum demi diyor.Canım istemiyor ot bok diyor kız.Bildiğin kandırmış.Bunları kandırıp kullananın üzerine birde canlı yayında ifşa edenin ecdadını sikeceksin de neyse.Admin diğer yorumun üzerine bu yorumu kopyala yapıştır ile ekleyip tek yorum şeklinde yayınlayabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir