Karımı Yurt Dışından Gelen Arkadaşıma Siktirdim [VIDEO] – Gerçek Türk Eş Değiştirme Swinger Videoları

Video veya Resim Aşağıdadır

İfşa sonrası gerçekten bir kadın sesi duymak istiyorsan hemen ara! 00237800094
00237800094


Bize destek için ilk video playerinden ifşa videoları izleyin...!!

Videoyu paylaşan değerli arkadaşımızın duyguları aşağıda ki gibi özetlenmiş. Ayrıca videoyu bize gönderdiği için teşekkürler.

Arkadaşım Mustafa yurt dışına gitme kararını aldıktan sonra bana dediki senle bir anlasma yapalim istersen dedi bende anlat neymiş o anlaşma dedim.
Ne zamandır sikişmiyorsun diye bir soru sordu. 8 aydır falan dedim. O zaman sen benim karımı sikeceksin sen evlendiğin zaman bende senin karını sikeceğim dedi. Çok azgındım bende o sıralar kabul ettim.Ve karısını arkadaşımın karşısında siktim. Aradan 5 sene gecdi telefonum caldi. Senle yaptığımız anlaşmayı hatırladın mı diye soru sordu. Bende dedimki evet evlendim dedim.
Eve gidip karımı ikna ettim. Ve ondan sonra eve geldi bende kıskançlık ve azgınlık duygusunun nasıl garip birşey olduğunu anladım. Vede siken adam hiç izleyen adamın duygularını anlayamiyor bile.


7 comments on “Karımı Yurt Dışından Gelen Arkadaşıma Siktirdim [VIDEO] – Gerçek Türk Eş Değiştirme Swinger Videoları

  1. merhaba ben sibel yasım 23 skypeta özel şovlar yapıyorum. ücretsiz şov almak için ekleyenler boşuna eklemesin bastan söyliyim avucunu yalarlar . CAMSHOW34 EKLEYİN – arayın 003225889882

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir